Project Browser (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Projects
tr: Projeler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Version
tr: Sürüm

en: Core
tr: Çekirdek

en: Modules
tr: Modüller

en: Main settings
tr: Temel ayarlar

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Install
tr: Kur

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Missing
tr: Kayıp

en: Installed
tr: Kurulu

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Themes
tr: Temalar

en: Search String
tr: Arama İfadesi

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Latest release
tr: En son sürüm

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
tr: Güncellemeleri site bakım durumundayken uygulayın (özellikle önerilir).

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
tr: %url adresinden Drupal projesi alınamıyor.

en: Provided archive contains no files.
tr: Sağlanan arşivde dosya yok.

en: %project is already installed.
tr: %project zaten yüklü.
