Project Dependency (7.x-1.0-beta10) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Project
de: Projekt

en: Required
de: Erforderlich

en: Components
de: Komponenten

en: Node
de: Beitrag

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten
