Project Dependency (7.x-1.0-beta10) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Project
tr: Proje

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Components
tr: Bileşenler

en: Node
tr: Düğüm

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
