Project Dependency (7.x-1.0-beta11) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Project
cs: Projekt

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Components
cs: Komponenty

en: Node
cs: Uzly

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Dependencies
cs: Závislosti
