Project Dependency (7.x-1.0-beta11) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Components
el: Συστατικά

en: Node
el: Κόμβος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
