Project Dependency (7.x-1.0-beta11) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Project
es: Proyecto

en: Required
es: Obligatorio

en: Name
es: Nombre

en: Components
es: Componentes

en: Node
es: Nodo

en: Optional
es: Opcional

en: Dependencies
es: Dependencias
