Project Dependency (7.x-1.0-beta11) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Components
is: Íhlutir

en: Node
is: Nóða

en: Optional
is: Valkvætt
