Project Dependency (7.x-1.0-beta12) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ
