Project Dependency (7.x-1.0-beta12) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Project
he: פרוייקט

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Components
he: רכיבים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Dependencies
he: תלויות
