Project Dependency (7.x-1.0-beta12) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Project
lt: Projektas

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Components
lt: Komponentai

en: Node
lt: Mazgas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
