Project Dependency (7.x-1.0-beta12) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
