Project Dependency (7.x-1.0-beta12) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Project
ru: Проект

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: Components
ru: Компоненты

en: Node
ru: Материал

en: Optional
ru: Необязательно

en: Dependencies
ru: Зависимости
