Project Dependency (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Components
be: Кампаненты

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Dependencies
be: Залежнасці
