Project Dependency (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Optional
te: ఐచ్చికం
