Project Dependency (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Dependencies
eo: Dependecoj
