Project Dependency (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Components
gl: Compoñentes

en: Optional
gl: Opcional

en: Dependencies
gl: Dependencias
