Project Dependency (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Project
hr: Projekt

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Optional
hr: Prouvoljno
