Project Dependency (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Required
pt: Obrigatório

en: Name
pt: Nome

en: Components
pt: Componentes

en: Optional
pt: Opcional

en: Dependencies
pt: Dependências
