Project Dependency (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Project
ta: திட்டம்

en: Required
ta: தேவை

en: Name
ta: பெயர்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
