Project Dependency (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Project
fi: Projekti

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Components
fi: Komponentit

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
