Project Dependency (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Project
oc: Projèctes

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Optional
oc: Facultatiu
