Project Dependency (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
