Project Dependency (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Dependencies
ne: आश्रित
