Project Dependency (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Project
sv: Projekt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Name
sv: Namn

en: Components
sv: Komponenter

en: Optional
sv: Valfritt

en: Dependencies
sv: Beroenden
