Project Dependency (7.x-1.0-beta8) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Project
et: Projekt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Components
et: Komponendid

en: Node
et: Postitus

en: Optional
et: Valikuline

en: Dependencies
et: Sõltuvused
