Project Dependency (7.x-1.0-beta8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Node
ku: گرێ

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە
