Project Dependency (7.x-1.0-beta8) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Project
pl: Projekt

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Components
pl: Komponenty

en: Node
pl: Węzeł

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Dependencies
pl: Zależności
