Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Project
af: Projek

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Node
af: Mode

en: Optional
af: Opsioneel
