Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Project
da: Projekt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Components
da: Komponenter

en: Node
da: Indholdselement

en: Optional
da: Valgfrit

en: Dependencies
da: Afhængigheder
