Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Node
gu: નોડ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Dependencies
gu: આધારિત
