Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Project
id: Proyek

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: Components
id: Komponen

en: Optional
id: Pilihan

en: Dependencies
id: Dependensi
