Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Project
lv: Projekts

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Components
lv: Komponentes

en: Node
lv: Mezgls

en: Optional
lv: Neobligāts
