Project Dependency (7.x-1.0-beta9) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Components
nl: Componenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
