Project Dependency (7.x-1.0-beta14) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Project
bs: Projekt

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Node
bs: Nod

en: Optional
bs: Opcionalno
