Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Node
bg: Материал

en: Optional
bg: По желание
