Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Project
ca: Projecte

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Optional
ca: Opcional

en: Dependencies
ca: Dependències
