Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Node
cy: Nod

en: Optional
cy: Dewisol
