Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ
