Project Dependency (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Node
mn: Зангилаа

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
