Project Dependency (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Node
kk: Түйін

en: Optional
kk: Міндетті емес
