Project Dependency (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Node
sl: Vozlišče

en: Optional
sl: Neobvezno
