Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Node
ast: Noyu

en: Optional
ast: Opcional
