Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Project
hi: परियोजना

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Name
hi: नाम

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Node
hi: नोड

en: Optional
hi: वैकल्पिक

en: Dependencies
hi: निर्भरता

en: Project dependencies
hi: परियोजना निर्भरता

en: Project release dependencies.
hi: परियोजना रिलीज निर्भरता ।
