Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Required
it: Obbligatorio

en: Name
it: Nome

en: Components
it: Componenti

en: Node
it: Nodo

en: Optional
it: Opzionale

en: Dependencies
it: Dipendenze
