Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
