Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام

en: Node
ur: نوڈ

en: Optional
ur: اختیاری

en: Dependencies
ur: احتیاجات
