Project Dependency (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Project
vi: Công trình

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
