Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Components
az: Komponentlər

en: Node
az: Material

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
