Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Project
eu: Proiektua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Node
eu: Nodoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
