Project Dependency (7.x-2.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Project
fa: پروژه

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Node
fa: محتوا

en: Optional
fa: اختیاری

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
